3224w 1 203e Potentiometer Variable Resistor
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
Total 2 products from 3224w 1 203e potentiometer variable resistor Manufactures & Suppliers
Wholesale 3224W-1-203E Potentiometer Variable Resistor Variable Capacitor Ic from china suppliers
Model Number:3224W-1-203E
Place of Origin:Guangdong, China
Brand Name:KAIGENG
Shenzhen Kaigeng Technology Co., Ltd.
Active Member
Guangdong
Wholesale 3224W-1-202E Trimmer Potentiometer 2K Ohm 0.25W 1/4W 12(Elec)Turns Potentiometers Resistors Res Cermet Trimmer from china suppliers
Brand Name:Bourns Inc.
Model Number:3224W-1-202E
Place of Origin:China
... Cermet 1.0 Turn Top Adjustment Trimpot® 3224 - Sealed– 1/4 ˝ Square Trimpot® Trimming Potentiometer The 3224W series 4mm square cermet SMD Trimpot® Trimming Potentiometer offers pick and place cantering design with flush adjustment. It is sealed to